Oferta reportażu ślubnego 2022/2023

Cześć!

Bardzo mi miło, że moje zdjęcia spotkały się z Waszym zainteresowaniem i jesteście zaciekawieni moją ofertą.
Okres przygotowań wiąże się z ogromem spraw na głowie, masą wiadomości i pomysłów, dlatego też postaram się moją ofertę przedstawić w jak najprostszy sposób, aby była dla Was czytelna i zrozumiała.
Oczywiście zachęcam do dalszego kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy też umówienia się na spotkanie.

Image

Reportaż rozpoczynam przygotowaniami Panny Młodej. Fotografuję zarówno detale jak i sytuacje które mają miejsce dookoła- wierzcie mi- jest ich całkiem sporo 😉 Przygotowania to nie tylko makijaż czy ubieranie. To także pędzący chaotycznie rodzice, wyluzowane rodzeństwo czy wzruszona babcia siedząca w kącie na fotelu trzymająca w jednym ręku laskę a drugą ocierająca łzy, wypowiadająca cicho słowa „niech pan mi nie robi zdjęć bo ja jestem stara i niefotogeniczna”. Choć są też chwile, gdzie babcia przychodzi i mówi „…i niech Pan robi dużo ładnych zdjęć bo będę je chciała wszystkie od Pana kupić”. Kochane są te babcie… 😉 Ale do rzeczy… Kolejnym istotnym punktem w dniu ślubu jest przyjazd Pana Młodego. Tu zawsze staram się zachęcić przyszłych nowożeńców aby dali sobie chwilę dla siebie. To tak zwany first look- moment, kiedy to Para Młoda widzi się w dniu ślubu po raz pierwszy. Są sami i mają czas wyłącznie dla siebie- chwile nie do zapomnienia. Tym bardziej gdy zdecydujecie się napisać wcześniej do siebie kilak słów płynących prosto z serca i przeczytać je lub zwyczajnie wręczyć i otworzyć za jakiś czas.

Tuż po błogosławieństwie proponuję zawsze wykonać zdjęcia z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem. Może nie są one maksymalnie kreatywne ale wierzcie mi, że z perspektywy czasu tylko nabierają na wartości. Zachęcam Was również do wyrwania się tuż przed zachodem słońca do pobliskiego ogrodu tuż obok miejsca w którym organizujecie wesele (o ile warunki atmosferyczne na to pozwalają) i wykonania krótkiej sesji. To ile będzie trwała zależy od Was ale z doświadczenia wiem, że czas potrzebny na jej wykonanie to 15 20 min. Możemy wówczas też zaprosić znajomych i rodzinę do mniej formalnych zdjęć. Jestem z Wami do godziny 01:00. Zazwyczaj jest to koniec oczepin.

Co otrzymujecie?

Minimum 500, przygotowanych autorsko zdjęć na pendrive oraz piękny fotoalbum 30×30. Nie jest to fotoksiążka, którą możecie kojarzyć z reklam wyskakujących przed świętami Bożego Narodzenia a porządny produkt o najwyższej jakości.  Posiada twarde, grube karty, które rozkładają się na płasko a fotografie są na nich naświetlane a nie drukowane cyfrowo. Możecie również zamiast tego zestawu wybrać drewniane pudełko z odbitkami (150 szt.) oraz pendrive wykonanym z gałązki.  Decyzja należy do Was 🙂 Dodatkowo otrzymujecie również galerię zdjęć online, którą możecie dzielić się z rodziną oraz bliskimi.

Koszty

Reportaż z dnia ślubu to koszt 5000 zł
Sesja plenerowa w innym dniu to koszt: 1200 zł
Sesja narzeczeńska: 800 zł
Dodatkowo rozpoczęta godzina pracy: 300 zł

Oferta zawiera mój dojazd do 150 km (w jedną
stronę). Powyżej tej odległości rozliczam się za przejechane km uwzględniając
koszt 1 zł/km. Powyżej tej odległości będę również potrzebował noclegu w
pobliżu miejsca wesela. Mieszkam w Legionowie k. Warszawy.

Sesja poślubna zawiera mój dojazd do 50 km (w
jedną stronę). Gdybyście chcieli wykonać ją znacznie dalej, w Polsce czy też za
granicą, warunki omawiamy indywidualnie.

Cieszę się, że dotarłaś/dotarłeś do tego
miejsca. Pamiętaj proszę, że nie ma głupich pytań. Nie bój się ich zadawać.
Czekam na Twoją wiadomość!

Tu zaś kilka informacji o mnie: https://www.piotrczyzewskifotografia.pl/o-mnie/


osada młyńska wesele fotograf piotr czyżewski
99999m8u
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.