O Mnie

Cześć! Nazywam się Piotrek Czyżewski
Fotograf na wesele!

Prywatnie jestem mężem i tatą czwórki dzieci- Antka, Poli, Janka i Franka. To, w jakim miejscu aktualnie się znajduję tylko umacnia mnie w przekonaniu, że dzień ślubu to początek niezwykłej przygody; drogi pełnej radości, emocji, niespodzianek ale też wielu lekcji.

Wykonując zawód fotografa ślubnego mogę uczestniczyć w ważnych chwilach, wielu kochających się w sobie osób. Mogę obserwować i dokumentować całą masę emocji, uśmiechów, gestów, spojrzeń i wzruszeń towarzyszących temu wydarzeniu. Tak wiele w jednym dniu. Czy to nie jest niesamowite? Jak nie kochać takiej pracy? Zawsze daję z siebie 100%. Staram się pokazać dzień Waszego ślubu takim jaki był- radosny i pełen emocji- dostrzegać detale, które innym mogą umknąć.

Opinie

Zobaczcie co mówią o mnie moje pary

Ola i Marcin
Piotrek to osoba niesamowicie ciepła i wprowadzająca przemiłą atmosferę a to niezwykle kluczowe w najważniejszym dniu w życiu – w dniu ślubu. Każdy gość czuje się przy nim swobodnie a dzieła które tworzy są nieziemskie. Bardzo miło wspominamy współpracę z Piotrkiem, potrafi wyczuć wyjątkowy moment a jego obecność jest niezauważalna przez co można być sobą i niczym się nie krępować. Mistrz w swoim fachu! Jestem pewna, że każda Para Młoda (jak i każdy kto zdecyduje się na współpracę z nim) będzie zadowolona z jego zdjęć – oddają magię danej chwili, oglądając je wracają wspomnienia i dokładnie wiemy co czuliśmy w momencie uchwyconym na fotografii a to bardzo wzruszające.

Ewelina i Paweł
Z całego serca polecamy Piotrka!!! Od początku wiedzieliśmy, że chcemy tylko Jego jako naszego fotografa. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, jakie nam wykonał podczas ślubu, wesela i sesji poślubnej. Nie spodziewaliśmy się aż tak cudownych efektów. Zdjęcia te będą towarzyszyły nam przez całe życie (bo to jednak najważniejsze chwile naszego życia) i które z wielka przyjemnością za każdym razem będziemy oglądać. Piotrek potrafi dobrze poprowadzić parę, która nigdy nie miała styczności z obiektywem, rozładowuje atmosferę. Czas realizacji bardzo krótki, dostarczony album najwyższej jakości, wszystko dopracowane na tip top!!! Polecamy serdecznie.

Agata i Tomek
Nie wiem jak dziękować Piotrkowi za tak cudowną pamiątkę z naszego ślubu! ❤ Zacznijmy jednak od początku…
Trafiliśmy do Piotrka dzięki poleceniom na facebookowej grupie ślubnej i gdy przejrzeliśmy jego portfolio nie mieliśmy złudzeń, że trafiliśmy IDEALNIE! Piotrek te pozytywne wrażenie utrzymał do końca służąc nam poradą, pomocą, podczas sesji narzeczeńskiej, ślubu i wesela, a następnie podczas sesji plenerowej po ślubie. Na każdym etapie był osobą elastyczną, bardzo wyrozumiałą, a do tego z mega pozytywnym nastawieniem. Przechodząc do samych zdjęć- przeszły one nasze oczekiwania wielokrotnie! Nie dość, że dostaliśmy ich mnóstwo, to każde z nich było przemyślane i fajnie obrobione. Co więcej, na zdjęciach niczego nie zabrakło, ponieważ Piotrek pamiętał o wszystkich ujęciach. Na uwagę zasługuje też świetna fotoksiążka, jaką otrzymaliśmy po ślubie- wykonana pod nas, dokładnie tak jak chcieliśmy.
Serdecznie polecamy Piotrka raz jeszcze! Rezerwujcie jak najszybciej terminy
.

Basia i Bartek
Gorąco polecam ! Piotrek robi cudowne zdjęcia, nie mogliśmy wybrać lepszego fotografa na nasz ślub! Piotrek to nie tylko doskonały fotograf ale i cudowny człowiek! potrafił rozładować nasz stres i zapewnil miła i wesoła atmosferę podczas przygotowań i oczekiwania na uroczystość 🙂 równiez sesja poślubną była prawdziwa przyjemnością, nawet mój mąż który nie lubi zdjęć bawił się doskonale! Album jaki otrzymalismy to pamiątka na całe życie – dziękujemy 🙂 mamy nadzieję że nasze ścieżki jeszcze się spotkań na na innych sesjach 🙂 polecam z całego serca <3

Ola i Kamil
Piotr Czyżewski to fantastyczny fotograf a zdjęcia są CUDOWNE ! – ale to widać gołym okiem. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że oprócz pięknych fotografii Piotrek był dla nas ogromnym wsparciem tego dnia, przeprowadził nas za rękę od początku do końca niczym najlepszy Wedding Planner! Bazując na swoim doświadczeniu udzielał nam wielu cennych wskazówek, w razie potrzeby służył radą i dobrym słowem zarówno w dniu ślubu jak i na długo przed. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Dziękujemy za wszystko! Polecamy wybór wszystkim poszukującym najlepszego fotografa !

Kasia i Paweł
Z czystym sumieniem mogę polecić Piotrka. Zdjęcia ze ślubu i wesela są przepiękne i będą stanowiły wspaniałą pamiątkę na długie lata. Wykonany album – czysta perfekcja, wszystko pięknie dopasowane, wybrane świetne momenty. No i przede wszystkim sama obecność Piotrka, to jak nas rozluźnił zdjęciami przed samym ślubem, z jaką łatwością zrobił nam masę naturalnych zdjęć i wychwycił to czego sami nie dostrzegaliśmy.

Wybór go na fotografa to był strzał w dziesiątkę. Dziękujemy!

Justyna i Robert
Piotrek to najlepszy fotograf na świecie ! Uwielbiam jego zdjęcia, ale uwielbiam go również za to jakim jest człowiekiem. Piotrek był fotografem na naszym ślubie i zdjęcia są rewelacyjne !! Polecam z całego serca !!!

Marcelina i Paweł
Szczerze polecam Piotrka jako fotografa ślubnego. Jesteśmy bardzo zadowoleni – podczas wesela byl bardzo dyskretny, nie czuliśmy się przy nim spięci, wykazywał się pełnym profesjonalizmem, a zdjęcia są piękne.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.