Cześć!

Bardzo mi miło, że moje zdjęcia spotkały się z Waszym zainteresowaniem i jesteście zaciekawieni moją ofertą.
Okres przygotowań wiąże się z ogromem spraw na głowie, masą wiadomości i pomysłów, dlatego też postaram się moją ofertę przedstawić w jak najprostszy sposób, aby była dla Was czytelna i zrozumiała.
Oczywiście zachęcam do dalszego kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy też umówienia się na spotkanie.

Image

Fotografią ślubną zajmuję się od 2013 roku. Nie zliczam ilości wykonanych ślubów czy też przebytych kilometrów. Staram się zaś za każdym razem wykonać swoją pracę jak najlepiej. Zadbać o zdjęcia, które są absolutnym „must have” oraz o takie, które w jak najlepszy sposób pokażą Wasze emocje oraz to co się dookoła Was wydarzy. W trakcie wykonywania swojej pracy stawiam nacisk na naturalność oraz spontaniczność. Nie do końca dobrze czuję się w wyreżyserowanych akcjach, które w żaden sposób nie pokazują prawdziwych Was oraz nie koniecznie muszą dawać Wam komfort, który przy odrobinie stresu w dniu ślubu jest na wagę złota. Cenię sobie przyjacielski kontakt z moimi parami- możemy wówczas wspólnie zbudować coś o wiele piękniejszego, dlatego też mam do Ciebie prośbę abyśmy mogli zwracać się do siebie po imieniu.

Image

Reportaż rozpoczynam przygotowaniami Panny Młodej. Fotografuję zarówno detale jak i sytuacje które mają miejsce dookoła- wierzcie mi- jest ich całkiem sporo 😉 Przygotowania to nie tylko makijaż czy ubieranie. To także pędzący chaotycznie rodzice, wyluzowane rodzeństwo czy wzruszona babcia siedząca w kącie na fotelu trzymająca w jednym ręku laskę a drugą ocierająca łzy, wypowiadająca cicho słowa „niech pan mi nie robi zdjęć bo ja jestem stara i niefotogeniczna”. Choć są też chwile, gdzie babcia przychodzi i mówi „…i niech Pan robi dużo ładnych zdjęć bo będę je chciała wszystkie od Pana kupić”. Kochane są te babcie… 😉 Ale do rzeczy…
Kolejnym istotnym punktem w dniu ślubu jest przyjazd Pana Młodego. Tu zawsze staram się zachęcić przyszłych nowożeńców aby dali sobie chwilę dla siebie. To tak zwany first look- moment, kiedy to Para Młoda widzi się w dniu ślubu po raz pierwszy. Są sami i mają czas wyłącznie dla siebie- chwile nie do zapomnienia. Tym bardziej gdy zdecydujecie się napisać wcześniej do siebie kilak słów płynących prosto z serca i przeczytać je lub zwyczajnie wręczyć i otworzyć za jakiś czas.

Tuż po błogosławieństwie proponuję zawsze wykonać zdjęcia z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem. Może nie są one maksymalnie kreatywne ale wierzcie mi, że z perspektywy czasu tylko nabierają na wartości. Zachęcam Was również do wyrwania się tuż przed zachodem słońca do pobliskiego ogrodu tuż obok miejsca w którym organizujecie wesele (o ile warunki atmosferyczne na to pozwalają) i wykonania krótkiej sesji. To ile będzie trwała zależy od Was ale z doświadczenia wiem, że czas potrzebny na jej wykonanie to 15-20 min. Możemy wówczas też zaprosić znajomych i rodzinę do mniej formalnych zdjęć.

Jestem z Wami do godziny 01:00. Zazwyczaj jest to koniec oczepin.

Image

Otrzymujecie ode mnie minimum 500, przygotowanych autorsko zdjęć na pendrive oraz piękny fotoalbum 30×30 lub drewniane pudełko a w nim 150 wywołanych zdjęć. Nie jest to fotoksiążka, którą możecie kojarzyć z reklam wyskakujących przed świętami Bożego Narodzenia 😉 a porządny produkt o najwyższej jakości.
Posiada twarde, grube karty, które rozkładają się na płasko a fotografie są na nich naświetlane a nie drukowane cyfrowo.
Dodatkowo otrzymujecie również galerię zdjęć online na 12 miesięcy, którą możecie dzieli cię z rodziną oraz bliskimi.

Zachęcam Was również do wykonania sesji narzeczeńskiej. Zdjęcia te stanową wspaniałą pamiątkę, którą możecie wykorzystać na różne sposoby (podziękowania dla Rodziców, podziękowania dla gości, zaproszenia, dekoracje weselne). Nie są to jedyne korzyści. Dzięki niej zyskujecie też większą swobodę w dniu ślubu. W końcu nie jestem dla Was już taki “obcy” bo spotkaliśmy się wcześniej, rozmawialiśmy i śmialiśmy, wiecie jak pracuję…


A teraz trochę cyferek 😉

Reportaż z dnia ślubu to koszt 5000 zł
Sesja plenerowa w innym dniu to koszt: 1000 zł
Sesja narzeczeńska: 800 zł
Dodatkowo rozpoczęta godzina pracy: 300 zł

Oferta zawiera mój dojazd do 150 km (w jedną stronę). Powyżej tej odległości rozliczam się za przejechane km uwzględniając koszt 1 zł/km. Powyżej tej odległości będę również potrzebował noclegu w pobliżu miejsca wesela. Mieszkam w Legionowie k. Warszawy.

Sesja poślubna zawiera mój dojazd do 50 km (w jedną stronę). Gdybyście chcieli wykonać ją znacznie dalej, w Polsce czy też za granicą, warunki omawiamy indywidualnie.

Cieszę się, że dotarłaś/dotarłeś do tego miejsca. Pamiętaj proszę, że nie ma głupich pytań. Nie bój się ich zadawać. Czekam na Twoją wiadomość!


Co mówią o mnie moje pary: https://www.piotrczyzewskifotografia.pl/o-mnie/

Więcej zdjęć produktów: https://www.instagram.com/stories/highlights/17848085735654124/


-Piotrek