Patio na Wodoktach

Sara i Łukasz to młodzi ludzie pełni energii i uśmiechu, którymi potrafią skutecznie zarazić od pierwszych chwil poznania. Nie było możliwym więc aby ten dzień nie był pełen magicznych emocji i wielu wzruszeń. Do tego, Ich przyjęcie weselne, niosące miliony wspomnień, zorganizowane zostało w przepięknym dworku mieszczącym się w Otwocku Wielkim- Patio na Wodoktach.

Wszystko zaczęło się od Wodoktów…

“Malowniczo położony dworek stał się pretekstem do przywrócenia życia miejscu, miejscu, które teraz oddajemy naszym gościom do spędzenia niezapomnianych chwil w ich życiu.
Z jednej strony Dworek, kameralne miejsce, z drugiej Patio, wychodzące przed szereg, pokazujące swój rozmiar i przestronność. Wszystko połączone przepięknym ogrodem, stawem i zielenią”
Kameralne i przytulne Patio stanowi wydzieloną, samodzielną propozycję dla gości weselnych, których liczba nie przekracza 120 os. W jej otoczeniu znajduje się ogród zimowy, letni, przepiękny widok na staw i zieleń. Tam też udało się nam wykonać kilka pamiątkowych zdjęć z bliskimi Sary i Łukasza jak i ich krótką sesję zdjęciową.

Dzień tak bardzo wyczekany!

Pamiętajcie proszę, że zarówno ślub jak i przyjęcie organizowane przez Was, (często) z dużym wyprzedzeniem, wcale nie musi wiązać się ze spięciem i stresem. Zadbajcie o swój komfort. Nie ulegajcie naciskom stron czy schematycznym rozwiązaniom w których wcale nie musicie czuć się komfortowo. To Wasz dzień! Chętnie Wam o tym opowiem więcej spotykając się z Wami.
Tymczasem chodźcie do Sary i Łukasza oraz Patio na Wodoktach!
Suknia Sary: La Perl’a
Garnitur Łukasza: Bytom
Miejsce przyjęcia: Patio
Kwiaty: Kwiaty_Malwy
DJ i Wodzirej:https://www.djwgarniturze.pl/