Sesja Stylizowana- Siedlisko Polanka

Siedlisko Polanka to nowopowstałe miejsce na mapie Mazowsza, które swoim urokiem podbiło już serca wielu przyszłych młodych par. Zlokalizowane jest na wschód od Warszawy w odległości około 60 km (20 km od Mińska Mazowieckiego).

Siedlisko Polanka to klimatyczna, murowana z czerwonej cegły stodoła z dużymi loftowymi oknami oraz drewnianym tarasem. Do dyspozycji gości weselnych pozostaje także obszerny teren zewnętrzny w otoczeniu lasów.

Organizacją całej sesji zajął się niezastąpiony team z Robimy Dekor. Pomimo tego, że był to luty- atmosfera przez cały czas trwania sesji dodawała temperatury do tego stopnia, że nasza modelka Wiola postanowiła także pozować na zewnątrz. wyszło genialnie- sami zobaczycie.

Siedlisko Polanka- wesele a sesja stylizowana

Sesja stylizowana- czym ona właściwie jest i dlaczego proponuję podchodzić do niej z dużą ostrożnością?
W dzisiejszych czasach, gdzie media społecznościowe na każdym kroku przedstawiają nam piękno i idealny świat, bardzo łatwo stracić czujność. Na co zwracacie uwagę szukając „swojego” fotografa? Czy przeglądacie pełne reportaże czy jedynie zdjęcia na instagramie lub pintereście? Czy zwracacie uwagę na opinie oraz doświadczenie fotografa? (wierzcie mi- jest ono nieocenione w dniu ślubu)

Sesja stylizowana ma na celu zaprezentowanie usługodawców. Jak może wyglądać miejsce Waszego przyjęcia weselnego, jak prezentuje się suknia ślubna, jakie dekoracje oraz dodatki możecie wybrać dla siebie. Zdjęcia z takiej sesji nie są zaś odzwierciedleniem zdjęć ze ślubu oraz przyjęcia weselnego. Czym innym jest praca z modelami w przygotowanej wcześniej przestrzeni a zupełnie czym innym praca w dniu ślubu z parą młodą, gdzie całości towarzyszy masa emocji, pogoń za czasem, nieoczekiwane wydarzenia oraz wiele innych ale jakże istotnych czynników, mających wpływ na finalny wygląd reportażu ślubnego. Dlatego też mój apel do Was- przyszłe Pary Młode- wybierając fotografa na Wasz ślub, kierujcie się czymś więcej niż samymi zdjęciami z sesji stylizowanych, zalewających wspomniane przeze mnie serwisy 😉 Poczytajcie opinie, poproście o pełne reportaże, spotkajcie się i porozmawiajcie- z pewnością wówczas będzie Wam łatwiej o decyzję.

Dobra! Starczy przynudzania! Czas wrócić do naszej stylizowanej sesji- listę firm biorących udział w sesji znajdziecie na dole strony.


Siedlisko Polanka- lista usługodawców biorących udział w sesji stylizowanej

Dekoracje i organizacja – Robimy Dekor

Miejsce – Siedlisko Polanka

Modelka – Viola Morawska

Make up- Viola morawska make up and more

Zaproszenia – Papeteria Cięte Na Miarę

Opaska – Pure For Brides

Ledon – Czas Się Weselić

Słodkości – Madeby Tola

Suknia – Atelier White Angel

Certyfikat – Ślub Humanistyczny Perfect 2

Obrączki – Classica By Nieweglowski

Wypozyczalnia – Czerwone Drzwi

Dj – Great Events

Film – IllyFilms

Buty – Ksis Wedding Shoes


Gdybyście mieli ochotę obejrzeć jak wyglądały niektóre powyższe dekoracje w dniu ślubu Malwiny i Emila, to znajdziecie je tu: https://www.piotrczyzewskifotografia.pl/slub-i-wesele-cicha-23/

Ja na instagramie: https://www.instagram.com/piotrczyzewskifotografia/