Chata za Wsią, czyli klimatyczne wesele w stodole

Jako fotograf ślubny, wykonujący reportaże w całej Polsce, czerpię ogromną radość z możliwości uczestniczenia w najważniejszych momentach zakochanych w sobie dwojga ludzi. Jeszcze bardziej nakręca mnie fakt, że to dzięki moim fotografiom wiele osób, czy też nawet pokoleń, będzie mogło wracać do tych wszystkich chwil. Do wzruszeń i gestów, do momentów stresu oraz wybuchów radości. Do miejsc. Pięknych miejsc! Niewątpliwie do takich zalicza się Chata za Wsią- klimatyczna stodoła znajdująca się w miejscowości Skaszewo Nowe koło Pułtuska. To właśnie tam Ola i Kamil urządzili swoje przyjęcie weselne, gdzie wspólnie z rodziną oraz bliskimi celebrowali swój ślub oraz miłość. 

Przygotowania panny młodej w ogrodzie

Pogoda w tym dniu była sprzyjająca, co umożliwiło wykonanie przygotowań Oli w ogrodzie. To bardzo dobry wybór pod wieloma względami. Pomijając już powiew ciepłego letniego wiatru oraz bliskość natury, organizacja tych chwil na otwartej przestrzeni daje dużo większy komfort zarówno pannie młodej jak i fotografom oraz filmowcom.

Nie ograniczają nas cztery ściany, niekiedy dość ciasnego pokoju a towarzyszy piękne, naturalne światło zastane oraz urokliwe otoczenie domu. To też świetne miejsce na tzw. first look, czyli pierwsze spotkanie w dniu ślubu przyszłych małżonków, któremu towarzyszy intymność i wielkie emocje. Namawiam za każdym razem moje pary, aby sprawiły sobie taką chwilę bliskości bez obecności osób trzecich. Zawsze to skutkuje emocjonalnym rollercoasterem i wspominane jest przez długie lata.

O jakie atrakcje zadbać w trakcie przyjęcia weselnego- chata za wsią

Wielu przyszłych nowożeńców przyprawia się o ból głowy, zadając sobie pytanie “jakie atrakcje zapewnić gościom weselnym?” Obecnie na rynku możliwości jest tak dużo, że mógłbym wymieniać je chyba w nieskończoność. Osobiście uważam, że wybierając odpowiednie miejsce oraz zespól czy też Dj’a, sukces jest w kieszeni.

Miejsca, takie jak Chata za Wsią, otaczają zawsze piękne tereny dające gościom wiele możliwości. Od chillowania po aktywne zabawy. Wspaniałym dodatkiem, zapewniającym dużą atrakcję dla gości są co raz modniejsze ostatnio prosecco vany oraz stylowo urządzone photo busy. warto oczywiście zadbać o dekoracje z żywych kwiatów oraz nietuzinkowe świecące napisy lub makramy. Pamiętajcie, że to od Was zależy, jak będzie wyglądał jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Polecam odrobinę dystansu oraz maksymalny luz!
Tymczasem zapraszam do Oli i Kamila

miejsce: Drewniana Stodoła
suknia: Juda & Pietki
ewicz
prosecco van Miętówka

tu znajdziesz ślub i przyjęcie weselne w podobnym klimacie:https://www.piotrczyzewskifotografia.pl/portfolio-patio-na-wodoktach/