Osada Młyńska- wyjątkowe miejsce na Twoje wesele

Od początku- Osada Młyńska- gdzie się znajduje oraz czym tak w ogóle jest

Osada Młyńska to zabytkowy folwark oddalony o około 50 kilometrów od Warszawy w kierunku zachodnim. Dojazd jest bardzo dogodny ze względu na biskość autostrady A2. Na jej terenie znajduje się wiele urokliwych zakamarków, piękna zieleń oraz zjawiskowe zabytkowe budynki, które udostępniane są parom młodym oraz ich gościom. Przygotowania w takim miejscu nabierają estetyczych walorów oraz pozwalają oddać się jeszcze większym doznaniom. Przeglądając poniższy materiał będziecie mogli sami się przekonać, jak miejsce może wiele zmienić w przeżywaniu przez Was jednego z najważniejszych dni w życiu. Miejsce te posiada w swoich zasobach również salę kinową, w której możecie wyświetlić film z podziękowaniami lub zorganizować inne atrakcje a także bogaty wizualnie teren dookoła, którego wykorzystanie na sesję zdjęciową w dniu ślubu to absolutny must have. Drewniana stodoła, oświetlony drewniany parkiet przed nią oraz strefa chill out to miejsca gdzie dzieje się najwięcej. Tam pary młode wraz ze swoimi gośćmi mogą oddać się prawdziwej celebracji tego dnia.

Dlaczego tak bardzo lubię slow wedding, szczególnie w takich miejscach jak Osada Młyńska?

Odpowiedź jest w sumie prosta. Każde slow wedding to piękne przyjęcie w gronie najbliższych osób, bez zbędnych napinek, bez tego, że coś musisz. Ze slow wedding często wiążą sie piękne miejsca, genialne dekoracje florystyczne i oryginalne dodatki. Zabawa na luzie oraz masa rozmów, parkietowych pląsów a to wszystko przekłada się w poźniejszym etapie na piekne zdjęcia. Zerknijcie sami na skrót (bardzo cięzko było mi wybrać odpowiednią ilość zdjęć do wpisu, dlatego jest ich trochę więcej ale też stanowią bardzo okrojoną wersję całego reportażu) z dnia Agi i Łukasza. Wracam do tego dnia z wielkim uśmiechaem na twarzy.

Osada Młyńska tego dnia wspierana była przez:

Video: Welon&Melon

Katering: Catering66

Suknia Agi: Tylko Ona Suknie Ślubne

Makijaż: Ania Tkaczyk Make up

fryzura Agi: UpieciaZM

Bukiet i wianek: Tetiana Shevchenko

Jeśli chciałbyś obejrzeć materiał podobny do tego- zapraszam tu: https://www.piotrczyzewskifotografia.pl/chata-za-wsia/

Gdybyście zaś chcieli mnie zaobserwować na Instagranie- serdecznie zapraszam: https://www.instagram.com/piotrczyzewskifotografia/