Naturalna sesja narzeczeńska

Wielu z was zastanawia się nad sensem wykonywania sesji narzeczeńskiej. Przecież i tak macie podpisaną umowę na fotoreportaż ślubny. Wasz fotograf oferuje mini sesję w dniu ślubu a może macie też w umowie plener poślubny. Nic bardziej mylnego! Sesja narzeczeńska w plenerze to niezapomniane, wspólnie spędzone chwile. To czas na wyhamowanie w codziennej gonitwie oraz spędzenie ze sobą miłych momentów. Podczas takiej sesji, jest czas nie tylko na bliskość ale też na masę śmiechu jak i czułości czy nawet wzruszeń. Oprócz powyższych aspektów otrzymujecie zapisane chwile, do których możecie wracać latami. Zdjęcia mogą Wam posłużyć do zaproszeń lub smaczków dekoracyjnych w miejscu Waszego wesela.

Sesja narzeczeńska- jak się do niej przygotować?

Najprościej- być po prostu sobą. Cieszyć się ze wspólnie spędzonych chwil i słuchać podpowiedzi fotografa, którego wybraliście. Wybierając się na sesję narzeczeńską nie myślcie o tym, że będziecie musieli pracować jak modele- pomyślcie o tym jak o wspólnej randce i dobrej zabawie. Warto ten dzień zacząć „inaczej” już od rana. Zrezygnować z pójścia do pracy, wyspać się, zjeść wspólne śniadanie (może nawet w łóżku) przygotowane przez bliską osobę. Zadbajcie o dobre samopoczucie a sukces będzie gwarantowany.

Sesja narzeczeńska- gdzie ją wykonać?

Tu możliwości jest cała masa. Od zatłoczonych ulic wielkich miast, starych industrialnych dzielnic czy też opuszczonych fabryk po plaże, góry czy klimatyczne lasy. To od Was zależy, gdzie dobrze się czujecie. Jeśli nie lubicie być w centrum zainteresowania to warto rozważyć wybór ustronnych miejsc zamiast tych zatłoczonych z masą przechodniów, których wzrok będzie Was paraliżował. Wspólnie z Agatą i Bartoszem wybraliśmy się do pięknego miejsca jakim jest Folwark Ruchenka. To klimatyczna przestrzeń założona i prowadzona przez Lenę i Marcina, położona w województwie mazowieckim, nieco ponad godzinę drogi na wschód od Warszawy. To że odbywają się tam przecudowne śluby oraz przyjęcia weselne nie będę pisał- możecie to zaobserwować w ich social mediach Zaznaczę jednak, że potencjał ruchenki jest przeogromny a nasza narzeczeńska sesja pozostanie w mojej pamięci na długo.

Inne sesje narzeczeńskie znajdziesz tu: https://www.piotrczyzewskifotografia.pl/narzeczenska-sesja-z-psem/

Ja na Instagramie: https://www.instagram.com/piotrczyzewskifotografia/