Romatyczna sesja w Kimura Glamping


Malwinę i Emila możecie już kojarzyć z poprzedniego wpisu, do którego link znajdziecie na samym dole. Mowa tu o Ich zjawiskowym boho ślubie w Cicha 23.

Teraz zaś, przyszedł czas aby pokazać Wam część Ich, jakże romantycznej i gorącej sesji poślubnej.

Ale zacznijmy od początku. Zwięźle i rzeczowo.

Pomysł na sesję w pierwotnej wersji był zupełnie inny. Maiło być ciepło, wśród włoskich krajobrazów z pyszną pizzą i smakowitym winem. Wiele czynników wpłynęło na konieczność zmiany planów (choć Malwina i Emil nie powiedzieli jeszcze ostatecznego słowa 😉 ). Na potrzeby nagrania video zorganizowali za to, sesję w Kimura Glamping, na którą oczywiście z wielką przyjemnością dołączyłem.

Pochmurne niebo, przelotne opady deszczu, temperatura znacznie odbiegająca tej we Włoszech. Wiele par w tym momencie chwyciłoby za telefon i szybko zmieniło termin sesji. Ale nie Oni. Dokładnie wiedzieli czego chcą. Gotowi na wszystko.

W tym momencie zapraszam Was do obejrzenia materiału, który powstał tego dnia.

Nie pogoda jest najważniejsza na sesji a Wy oraz Wasze nastawienie.

Zobaczcie!Chcielibyście obejrzeć jak wyglądał Ich dzień ślubu? Zatem- była romantyczna sesja w Kimura Glamping a teraz czas na zjawiskowy boho ślub i przyjęcie weselne w Cicha 23 : https://www.piotrczyzewskifotografia.pl/slub-i-wesele-cicha-23/

Zapraszam też do śledzenia mnie na Instagramie: https://www.instagram.com/piotrczyzewskifotografia/